Slevové portály a slevomaty

Přinášíme vám důležité informace o slevových portálech, abyste našli vše potřebné na jednom místě. Díky hodnocení portálů se můžete sami rozhodnout, který z nich zvolíte pro svůj nákup. V detailu slevového portálu najdete kontaktní údaje prodejce, ale i cenné zkušenosti zákazníků. Seznam slevových portálů průběžně aktualizujeme a doplňujeme o nejnovější informace.

Adrop-logo

Adrop

45 slev

Adrop.cz je speciálním slevovým portálem, který nabízí adrenalinové zážitky, nevšední kurzy, sportovní vyžití, ale i pobyty. Portál je rozdělen podle místa konání zážitku.

9 hodnocení
Detail prodejce

Brno Levně je slevový portál pouze pro Brňáky. Denně Vám nabízí slevy na gastronomii, wellness a sport v Brně. Nejvýhodnější nabídky jsou zejména v oblasti ubytování a krásy.

3 hodnocení
Detail prodejce
Eslev-logo

Eslev

0 slev

Eslev je Váš erotický slevový portál. Najdete zde slevy na různé erotické vychytávky, luxusní vibrátory, kondomy, erotické oblečky a tantra masáže v celé ČR.

3 hodnocení
Detail prodejce

Máte rádi hory, svěží vzduch a kilometry zasněžených sjezdovek? Pak teda hůrá na hory se stejnojmenným slevovým portálem! Na stránkách najdete jen ty nejvýhodnější slevy do horských hotelů.

4 hodnocení
Detail prodejce

Hyperslevy jsou jedním z předních hráčů ve slevovém byznysu. Nabízí desítky prověřených slevových nabídek Praze, Brně, Českých Budějovicích a dalších velkých městech.

10 hodnocení
Detail prodejce

Pepa.cz, který se přejmenoval na Klido.cz, patří mezi největší slevové portály v ČR. Nejlepší slevy má pepa.cz na levné wellness pobyty. Slevy najdete také na masáže, kadeřnictví a další relaxační procedury.

24 hodnocení
Detail prodejce

Na portále PoštovnéZDARMA.cz najdete spoustu tipů na dárky pro sebe i své blízké. Navíc veškeré zboží, které zde objednáte vám zašlou zcela zdarma. Za poštovné tedy nikdy neplatíte.

35 hodnocení
Detail prodejce
RADIOmat-logo

RADIOmat

56 slev

Radiomat.cz je původně brněnským slevovým portálem, který se postupně rozrostl na celou Moravu. Nabízí zajímavé slevy v několika kategoriích. Portál se specializuje na prodej vstupenek na různé akce.

3 hodnocení
Detail prodejce

Slever.cz je jeden z nejvetších a předních slevomatů na trhu České republiky. Slevový portál Slever.cz nabízí své slevy v několika největších městech republiky jako je Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň a další lokality.

6 hodnocení
Detail prodejce
Slevoking-logo

Slevoking

213 slev

Slevoking.cz je slevový portál, který se orientuje výhradně na cestování a pobyty a nabízí svým zákazníkům zájezdy po České republice a do zahraničí za bezkonkurenční ceny.

32 hodnocení
Detail prodejce

VIP-ZÓNA.cz je snem každé ženy i muže. Tento slevový portál nabízí nejrůznější kosmetické ošetření, která vám pomohou omládnout a shodit pár kilogramů za velmi krátký čas. Prioritou tohoto portálu je přinášet kvalitu za bezkonkurenční ceny.

4 hodnocení
Detail prodejce
Zbožomat-logo

Zbožomat

476 slev

Zbožomat.cz je slevový portál s množstvím ohromných slev na zboží. Na portále najdete spoustu dárků a zboží se slevami snad ve všech kategoriích. Pokud nevíte co za dárek koupit svému blízkému, pak se určitě podívejte do přehledu slev.

11 hodnocení
Detail prodejce
Vybrané nabídky posíláme
e-mailem pro vaši pohodu
Je to zdarma a dvakrát týdně dostanete TOP nabídky
Dostávat slevy z měst:
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.