pub

Travelist

celkem 3 recenzí

Travelist.cz je slevovým portálem pro výhodné pobyty v České republice, Polsku, Chorvatsku a na Slovensku. Najdete zde také kategirii wellness, kde si vyberete svůj pobyt se speciálním balíškem procedur, masáží, balneo ošetření a jiných wellness potšení. Můžete vyrazit za nejnižší cenu do míst, kam jste vždy toužili, ale nemohli jste si dovolit tolik nákladnou dovolenou. S tarvelistem si nejen odpočinete, ale také poznáte nová zákoutí Evropy i celého světa. 

  • Rok založenia:
  • Věrnostní program:
  • Dárkový voucher:
  • Reklamační podmínky:

Poslední hodnocení

Stanislav, 13.07.2017

Martine - jo, mozna to je velka spolecnost, ale deklarovane slevy nejsou jak se zdaji - "udajna" sleva z 6508 na 2890 neni realna - nejen, ze standardne se da sehnat za 3161 vcetne polopenze, ale minimum na 7 dni - za tu cenu dostanu 2x zajezd s all inclusive letecky na tu stejnou dobu do zahranici

Martin, 12.07.2017

Pánové, stačilo trochu zapátrat na webu a našel jsem, že za nimi je velká britská společnost Secret Escapes, která je podle všech dostupných informací spolehlivá. Potvrdili mi to i na jejich zákaznickém servisu a rezervoval jsem u nich bez problémů víkend v Berlíně.

Tom, 29.06.2017

PODVOD hned od pohledu v kontaktech se o firmě nic nedozvíte, ale v podmínkách najdete že je to LTD. společnost registrovana v Londýně. Dávejte si na podobné nabídky POZOR! je to šméčko! Poznáteje snadno když chcete něco obědnat hned běží odpočítávání!!! Tohle solidní obchody NIKDY nedělají je to jen psychologická hra aby si to člověk nestihl promyslet!!!!

Všechny hodnocení a recenze >>

Mohlo by se Vám líbit

Vybrané nabídky posíláme
e-mailem pro vaši pohodu
Je to zdarma a dvakrát týdně dostanete TOP nabídky
Dostávat slevy z měst:
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.