logo Hyperslevy.cz, slevomat

Hyperslevy.cz, slevomat

Hyperslevy jsou jedním z předních hráčů ve slevovém byznysu. Nabízí desítky prověřených slevových nabídek v Praze, Brně, Českých Budějovicích a dalších velkých městech. Najdete zde slevy na gastronomii, cestování, zboží, kosmetiku a pravidelný výběr TOP 20 slev.

Slevový portál poskytuje zákaznickou podporu jak na emailu tak i na po telefonu a zaručuje garanci spokojenosti a serióznosti. Ta zahrnuje několik bodů jako je např. kvalita služeb a vrácení peněz, pouze kvalitní pobyty a jiné. Hyperslevy se také pravidelně zúčastňují charitativních akcí a pomáhají nemocným dětem.

  • +420296210012
  • podpora@hyperslevy.cz
  • Rok založení: 2010
  • Věrnostní program: Portál garantuje získání 50 Kč v kreditech při registraci do newsletteru a různé množství kreditů při nákupu. Kredity nemají omezenou platnost. Kredity je možné využít při platbě objednávek v hodnotě přes 150 Kč.
  • Dárkový voucher: Hyperslevy nabízejí dárkové vouchery i univerzální dárkové poukazy.
  • Reklamační podmínky: Při reklamaci zboží je třeba postupovat dle obchodních podmínek (reklamačního řádu) konkrétního poskytovatele.

Poslední hodnocení

Dana Vyhnálková, 10.08.2017

Na toto léto jsme si objednali na Hyperslevách víkendový pobyt v Praze s romantickou večeří. Objednání, zaslání voucheru i zamluvení hotelu proběhlo hladce. Pobyt byl v krásně uklizeném moderním hotelu, kousek od stanice metra, takže jsme si mohli kdykoliv vyrazit do centra. Celkově hodnotím... více >

Bronislav Kotula, 26.07.2017

Dovolte abych Vás upozornil na jednání majitele hotelu Andromeda v Ramzové v Jesenikách pana Malachty. Přes Váš portal jsem si našel pobyt na čtyři dny ve výše uvedeném hotelu.Po předchozích zkušenostech jsem před zaplacením zavolal na recepci jestli maji volno v termínu který mi... více >

Jana Kroupová, 14.07.2017

Zajímavé nabídky, velký výběr, super slevy a vždy ochotná zákaznická podpora. Zatím jsem měla vždy jen pozitivní zkušenosti.