logo Hyperslevy.cz, slevomat

Hyperslevy.cz, slevomat

Hyperslevy jsou jedním z předních hráčů ve slevovém byznysu. Nabízí desítky prověřených slevových nabídek v Praze, Brně, Českých Budějovicích a dalších velkých městech. Najdete zde slevy na gastronomii, cestování, zboží, kosmetiku a pravidelný výběr TOP 20 slev.

Slevový portál poskytuje zákaznickou podporu jak na emailu tak i na po telefonu a zaručuje garanci spokojenosti a serióznosti. Ta zahrnuje několik bodů jako je např. kvalita služeb a vrácení peněz, pouze kvalitní pobyty a jiné. Hyperslevy se také pravidelně zúčastňují charitativních akcí a pomáhají nemocným dětem.

  • +420296210012
  • podpora@hyperslevy.cz
  • Rok založení: 2010
  • Věrnostní program: Portál garantuje získání 50 Kč v kreditech při registraci do newsletteru a různé množství kreditů při nákupu. Kredity nemají omezenou platnost. Kredity je možné využít při platbě objednávek v hodnotě přes 150 Kč.
  • Dárkový voucher: Hyperslevy nabízejí dárkové vouchery i univerzální dárkové poukazy.
  • Reklamační podmínky: Při reklamaci zboží je třeba postupovat dle obchodních podmínek (reklamačního řádu) konkrétního poskytovatele.

Poslední hodnocení

Iva, 20.03.2018

Objednán pobyt v Austria Trend hotel Ananas ve Vídni, rezervace je možno podle Hyperslev provádět na recepci hotelu nebo na tel. čísle hotelu, tam se s námi ovšem vůbec nebavili a odkázali nás na rezervační portál, zakoupili jsme 3 noci v tomto hotelu, ale nabídka volných termínů o víkendu je... více >

Mínusy:
zřejmě velmi omezená až žádná nabídka víkendových pobytů - neuvedeno v nabídce

Jana Šverclová , 18.03.2018

Objednán pobyt v Polsku statek Kliczkow a byli jsme s přáteli milé překvapeni . Příjemné prostředí, milá obsluha a přijatelné ceny mužů jen doporučit.

Dana Vyhnálková, 10.08.2017

Na toto léto jsme si objednali na Hyperslevách víkendový pobyt v Praze s romantickou večeří. Objednání, zaslání voucheru i zamluvení hotelu proběhlo hladce. Pobyt byl v krásně uklizeném moderním hotelu, kousek od stanice metra, takže jsme si mohli kdykoliv vyrazit do centra. Celkově hodnotím... více >