pub

Hyperslevy.cz, slevomat

celkem 3 recenzí

Hyperslevy jsou jedním z předních hráčů ve slevových portálech. Nabízí desítek prověřených slevových nabídek Praze, Brně, Českých Budějovicích a dalších velkých městech. Najdete zde slevy na gastronomii, cestování, zboží, kosmetiku a pravidelný výběr TOP 20 slev.

Slevový portál poskytuje zákaznickou podporu jak na emailu tak i na po telefonu a má garanci spokojenosti a serióznosti. Ta zahrnuje několik bodů jako je např. kvalita služeb a vrácení peněz, pouze kvalitní služby atd. Hyperslevy se také pravidelně zúčastňují charitativních akcí a pomáhají nemocným dětem.

  • Rok založenia:
  • Věrnostní program:
  • Dárkový voucher:
  • Reklamační podmínky:

Poslední hodnocení

Bronislav Kotula, 26.07.2017

Dovolte abych Vás upozornil na jednání majitele hotelu Andromeda v Ramzové v Jesenikách pana Malachty. Přes Váš portal jsem si našel pobyt na čtyři dny ve výše uvedeném hotelu.Po předchozích zkušenostech jsem před zaplacením zavolal na recepci jestli maji volno v termínu který mi vyhovuje.Paní Malachtová mi sdělila, že v uvedeném termínu mají volno.Zároveň mi nabidla ať pobyt neplatim přes Váš portal ale že mi ten pobyt rezervuje za Vámi nabizenou cenu, zdálo se mi to shudnější.Od paní Malachtové jsem dostal formou emailu ujíštění , že se jedná o čtyřdenní pobyt s polopenzi.Zaplatil jsem tedy celou částku na jejich účet.Po příjezdu na pobyt nám čišník ke kličům na pokoj přidal jakesi žetony, které máme odevzdat při večeři.Při přichodu na večeři jsem sdělil čišníkovi, že jsme přišli na večeři s polopenze.On nám předložil normální jidelní lístek a požadal o dva žetony. Po věčeří jsem požadal o účet za pití, protože jsem předpokladal že to v ceně polopenze není.Jaké bylo moje překvapení když čišní přinesl učet na 360kč- podotykám,že to pití bylo velké a malé pivo.Ptal jsem se tedy čišníka co to má znamenat- odpověděl že si to mám vyřidit s panem majitelem a zavolal mi pan Malachtu.Ten mu sdělil, že jsem dostal žetony v hodnotě 90 kč a zbytek večeře si musím doplatit.Na mou odpověď , že mne o žadných žetonech neinformovali mi arogantně řekl že jsem si to měl zjistit .Po me odpovědi, že mi jeho jednání připadá podvodné nás s přitelkyni začal vyhazovat z hotelu.Podotykám že bylo půl devaté večer.Odpověděl jsem , že večer nikde nepojedu, protože jsem u večeře vypil jedno pivo. Ráno ve svých uražkách a vypadech pokračoval , požadal jseho tedy o vracení části peněz - neustále něco propočitaval až když jsem mu řekl až mi vratí třičtvrtina ceny ikdyž jsme tam už nesnidali,protože jsme měli strach.Peníze mi tedy s dalšimi uražkami dal .Přestěhovali jsme se na vedlejší penzion, kde k nám byli velice vstřícni a pozdějí nám sdělili, že nejsme první kteří mají s panem Malachtou tyto zkušenosti .Jezdí hodně ponaší zemi to jsem zažil poprvé a doufám, že naposled.Nikde jsem se nesetkal s nějakymi žetony.Buď jsou pobyty jen se snidaní nebo s polopenzi, kdy si host vabira s několika jidel mimo klasický jidelní lístek.Hlavně mne ale zarazilo arogantní chovaní majitele a aby hotelier nadaval hostovi do h...d je i na mne trochu silné kafe. Přejí příjemný den

Karlos64, 14.12.2016

Nevím jak ostatní nakupujíci, ale já mám s tímto serverem ty nejhorší zkušenosti, objednal jsem si 8.11.2016 2 kusy powerbank a do 14.12.2016 je nestihli doručit, protelefonoval jsem majlant a většinu času na mě mluvila ,,plechová huba,, když se podařilo spojit s nějakým operátorem, byl jsem neustále uklidňován, že vše je v pořádku a zboží dorazí, prodali něco co nemůžou zaručit, takže tady už nikdy více!!!!!!!!!!!

Alena, 04.11.2016

Koupila jsme si pobyt do Krkonoš a vše proběhlo v pořádku, pobyt jsme si užili. Takže doporučuji hyperslevy

Všechny hodnocení a recenze >>

Mohlo by se Vám líbit

Vybrané nabídky posíláme
e-mailem pro vaši pohodu
Je to zdarma a dvakrát týdně dostanete TOP nabídky
Dostávat slevy z měst:
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.