logo Hyperslevy.cz, slevomat

Hyperslevy.cz, slevomat

Hyperslevy jsou jedním z předních hráčů ve slevovém byznysu. Nabízí desítky prověřených slevových nabídek v Praze, Brně, Českých Budějovicích a dalších velkých městech. Najdete zde slevy na gastronomii, cestování, zboží, kosmetiku a pravidelný výběr TOP 20 slev.

Slevový portál poskytuje zákaznickou podporu jak na emailu tak i na po telefonu a zaručuje garanci spokojenosti a serióznosti. Ta zahrnuje několik bodů jako je např. kvalita služeb a vrácení peněz, pouze kvalitní pobyty a jiné. Hyperslevy se také pravidelně zúčastňují charitativních akcí a pomáhají nemocným dětem.

  • +420296210012
  • podpora@hyperslevy.cz
  • Rok založení: 2010
  • Věrnostní program: Portál garantuje získání 50 Kč v kreditech při registraci do newsletteru a různé množství kreditů při nákupu. Kredity nemají omezenou platnost. Kredity je možné využít při platbě objednávek v hodnotě přes 150 Kč.
  • Dárkový voucher: Hyperslevy nabízejí dárkové vouchery i univerzální dárkové poukazy.
  • Reklamační podmínky: Při reklamaci zboží je třeba postupovat dle obchodních podmínek (reklamačního řádu) konkrétního poskytovatele.

Poslední hodnocení

David , 14.12.2018

Mohu říct Hyperslevy mně dluží přes 100000 Tis a napsali vyjádření. Dobrý den, pane xxxx, čekala jsem na vyjádření z účtárny a informace od manažera, proto se ozývám s prodlením několika dnů. Naše společnost se teď před silným předvánočním obdobím dostala do slabšího období s cash flow. Během... více >

Plusy:
Nic Nic Obvolal jsem více lidí a psali jim to samé dluží víc peněz a peníze neposlali.

Mínusy:
Celou věc jsem předal ČOI a Tv Nova a Prima. Včera po telefonickém rozhovoru nikdo nepsal ani nezavolal ani nadřízení jak říkala obchodní...

Hana Madaraszova, 17.11.2018

Koupila jsem pres Hyperslevy pobyt v Piestanech. Neni mozne se tam ubytovat , neb Hyperslevy okradaji zakaznika a neplni sve zavazky.

Mínusy:
Okradou Vas o penize a nic si nekoupite

hotel, 02.11.2018

Žiadame hostí ktorí majú vouchery od SlovenskéZľavy. Cz nech sa obráti na portál o vrátenie peňazí. Bohužiaľ nám k dnešnému dňu dlhuje 80 000 € a cez mesiac len klamú. Vouchery z SlovenskéZľavy. Cz nebudeme akceptovať Penzión Hamerský jizba Hotel svätý hubert vyhlidka A vás SlovenskéZľavy... více >

Plusy:
NIČ klamari

Mínusy:
Dlžnici,klamari

Nejlepší nabídky posíláme
2× týdně na váš e-mail
✓ TOP nabídky, na kterých si dáváme záležet
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.