logo Slevomat

Slevomat

Abosolutně největší slevový portál Slevomat.cz nabízí slevy téměř na cokoliv na co si jen vzpomenete. Slevomat funguje už od začátku slevových portálů v Česku.

Na slevovém portále najdete slevy na jídlo, degustační menu, wellness zájezdy, dovolené, slevy na krásu, sport, značkové oblečení a další.

Každý zná určitě kolo štěstí od Slevomatu, kde si můžete každý den vytočit kredity a udělat si výhodnější nákup. Kromě kola štěstí je zde garance spokojenosti, kde garantují kvalitu slevové nabídky.

Poslední hodnocení

Rekl, 18.04.2018

Zakoupili jsme voucher, který vinou druhé strany nemohl být uplatněn, ale Slevomat jen sliboval vyřešení a nic. Nakonec vyřešili reklamaci tak, že jsme museli čekat půl roku až vouche skončí platnost a připíšou nám credity za neuplatněný poukaz. Pěkný dárek :-). Za tu slevu to nestálo :-). Dříve... více >

Michaela, 06.04.2018

Slevomat určitě doporučuji! Jelikož jsem nestihla uplatnit zakoupený voucher, po napsání žádosti došlo k rychlé a kladné odpovědi a všechny body mi byly bez problému navráceny. Komunikace se zaměstnanci společnosti byla naprosto bezproblémová. Obě slečny byly příjemné a vstřícné a můj problém... více >

Plusy:
- přátelská komunikace - rychlost - vstřícnost

Mínusy:
nic

Dominik, 03.03.2018

Dobry den, vrele doporucuji. Vyborne jednani a podpora.

     Slevový portál aktuálně nenabízí žádné nabídky

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší nabídky posíláme
2× týdně na váš e-mail
✓ TOP nabídky, na kterých si dáváme záležet
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.