logo Slevy z hor

Slevy z hor

Pokud hledáte levné lyžování nebo příjemný wellness pobyt na horách, je tento portál určený přímo pro Vás. Slevový portál Slevyzhor.cz se zaměřuje především na vouchery na wellness pobyty do Harrachova a Pece pod Sněžkou. Koupit zde můžete jarní, letní, podzimní, zimní ale i celoroční vouchery na pobyty.

Velkým plusem je, že si na portále můžete zařídit už voucher v předprodeji například na příští zimu nebo nový rok a to s výraznou slevou. Narazíte i na vouchery celoroční, které mají platnost celý rok a můžete jej využít kdykoliv během roku. Takový voucher je pak výborný dárek. Dárkové vouchery včetně věnování jsou na portále také k dispozici.

Pro své zákazníky zajišťují exkluzivní telefonickou podporu. Dovolat se můžete každý den až do půlnoci. Tel. 605 585 123 (po-ne 10:00-24:00). Obrátit se můžete také i na email podpora@slevyzhor.cz.

Poslední hodnocení

Ivana, 11.07.2017

Hotel Bílý Hořec Harrachov...............poradíte, na koho podat trestní oznámení? Už jste někdo majitele vypátral???? A druhý bonbonek - SLEVOLANDIE cz............objednala jsem zboří, nikdo nereaguje, telefon nefunguje. Přidá se někdo ke mě??? ivana.maranova@seznam.cz

Lenka Plišťáková, 04.07.2017

Dobrý den, chtěla bych se připojit k žalobě na portál Slevy z hor!!! Je to strašné !! S manželem jsme si zakoupili pobyt v lázních Libverda a hotelu Montana na 5 dnů. Moc jseme se těšili!!! Ale když jsem se chtěla spojit s hotelem, tak všechny kontakty byly nedostupné. Nevím , co mám dělat!!... více >

Jiří Křivánek, 31.05.2017

Také se připojuji k poškozeným - 24.5.2017 mi marně propadly 2 vouchery na SPA Bílý Hořec v Harrachově, obracím se na sm.ohk@pcr.cz. Tak držím palce, Vám všem i sobě :-)

     Slevový portál aktuálně nenabízí žádné nabídky

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší nabídky posíláme
2× týdně na váš e-mail
✓ TOP nabídky, na kterých si dáváme záležet
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.