logo Adrop

Adrop

Adrop.cz je speciálním slevovým portálem, který nabízí adrenalinové zážitky, nevšední kurzy, sportovní vyžití, ale i pobyty. Portál je rozdělen podle místa konání zážitku. Například jestli milujete adrenalin ve vzduchu, můžete vybírat ze slevy na tandemový seskok, vyhlídkový let letadlem, či balónem, paragliding a další spousty slev. Další možností jsou zážitky na vodní adrenalin, relaxační zážitky, automobilový adrenalin a mnoho dalšího.

Kontaktovat můžete portál na zákaznické lince 731 203 000 v pracovních dnech od 9:00 do 17:00, nebo na mailu info@adrop.cz.

  • +420731203000
  • info@adrop.cz
  • Rok založení: 2005
  • Dárkový voucher: Adrop nabízí speciální univerzální certifikát, díky kterému si může obdarovaný vybrat jakýkoliv zážitek z celé nabídky portálu.
  • Reklamační podmínky: Jsou uvedeny v obchodních podmínkách na stránkách portálu.

Poslední hodnocení

Anna Č., 19.03.2018

Už druhý zážitek,bez problémů doručen maximální spokojenost,děkujeme

Marcela, 29.07.2017

Pritel absolvoval zavodni den v Brezine u Mnichova Hradiste. Libilo se, bohuzel jsem zakoupila i zaznam, ktery je nam k nicemu.. ze 3 kamer jedna nesla a jeden zaznam je natocen obracene (ano, otocime si ho, ale i tak) ze 3 zaplacenych zaznamu mame 1 a půl :D . .

Magda, 13.07.2017

Koupila jsem dárek svému příteli, byl to bujeejumping. Byl z toho naprosto odvařený a myslím, že po jeho zkušenosti s tímto dárkem mě tento zážitek asi taky čeká. :D A Adrop.cz měl super přístup a bezvadnou komunikaci.

Vybrané nabídky posíláme
e-mailem pro vaši pohodu
Je to zdarma a dvakrát týdně dostanete TOP nabídky
Dostávat slevy z měst:
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.