logo Pepa.cz, slevomat

Pepa.cz, slevomat

Pepa.cz, který se přejmenoval na Klido.cz, patří mezi největší slevové portály. Nejlepší slevy má pepa.cz na levné wellness pobyty. Slevy najdete také na masáže, kadeřnictví a další relaxační procedury. A pokud jste milovník jídla, můžete se také těšit a to na slevy na žebírka, tataráčky a degustační meníčka.

Pepa.cz se sice nedávno přejmenoval na Klido.cz, ale jeho parádní nabídka stále zůstává. Ta vás nově může překvapit luxusními pobyty v lázních, zážitky v tuzemsku i zahraničí a exkluzivními kosmetickými procedurami.

  • +420220555150
  • podpora@klido.cz
  • Rok založení: 2010
  • Věrnostní program: Z každé objednávky získáte kredity na další nákup. Ty mají platnost 30 dní a můžete je v plné výši použít na všechny objednávky. Počet kreditů, které získáte, vždy zjistíte v konkrétní nabídce.
  • Dárkový voucher: Klido.cz nabízí dárkové vouchery i dárkové poukazy, se kterými si může obdarovaný vybrat jakoukoliv slevu z portálu.
  • Reklamační podmínky: Podmínky reklamace voucherů má Klido.cz srozumitelně formulované. Za různých podmínek navíc garantuje vrácení financí či výměnu voucheru.

Poslední hodnocení

Libuše Rohanová, 19.12.2017

1 voucher co bylo napsáno to bylo ,dáno, na zámku v Mostově. 2 voucher jsem nemohla využít , z důvodu nemoce do dosud jsem neobržela ze storna peníze ani komunikace žádná -byl to voucher do Františkových Lázních v hotelu Pyramida,jsem z toho znechucená přitom jsem to urgovala 3x... více >

Radek, 09.09.2017

Pobyt v tatrách proběhl přesně jak měl...

Plusy:
cena vše v pořádku

Mínusy:
asi nic

Magda Dušáková, 28.08.2017

Všechno v naprostém pořádku. Pobyt byl zajištěný, všichni nás čekali a byli milí... Nikdo neřešil jestli je voucher Pepa, nebo Klido...

Vybrané nabídky posíláme
e-mailem pro vaši pohodu
Je to zdarma a dvakrát týdně dostanete TOP nabídky
Dostávat slevy z měst:
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.