logo Pepa.cz, slevomat

Pepa.cz, slevomat

Pepa.cz, který se přejmenoval na Klido.cz, patří mezi největší slevové portály. Nejlepší slevy má pepa.cz na levné wellness pobyty. Slevy najdete také na masáže, kadeřnictví a další relaxační procedury. A pokud jste milovník jídla, můžete se také těšit a to na slevy na žebírka, tataráčky a degustační meníčka.

Pepa.cz se sice nedávno přejmenoval na Klido.cz, ale jeho parádní nabídka stále zůstává. Ta vás nově může překvapit luxusními pobyty v lázních, zážitky v tuzemsku i zahraničí a exkluzivními kosmetickými procedurami.

  • +420220555150
  • podpora@klido.cz
  • Rok založení: 2010
  • Věrnostní program: Z každé objednávky získáte kredity na další nákup. Ty mají platnost 30 dní a můžete je v plné výši použít na všechny objednávky. Počet kreditů, které získáte, vždy zjistíte v konkrétní nabídce.
  • Dárkový voucher: Klido.cz nabízí dárkové vouchery i dárkové poukazy, se kterými si může obdarovaný vybrat jakoukoliv slevu z portálu.
  • Reklamační podmínky: Podmínky reklamace voucherů má Klido.cz srozumitelně formulované. Za různých podmínek navíc garantuje vrácení financí či výměnu voucheru.

Poslední hodnocení

Jarda, 18.03.2019

Po objednání a doručení voucheru na pobyt jsem si chtěl zarezervovat pobyt. Ubytovatel mi napsal, že s portálem nekomunikuje, protože mu neplatí.Po reklamaci u Pepy mi nabídly další kredity, ale chtěj sem vrátit peníze. Tvrdily, že je vrátí do 30 dnů, ale kde nic tu nic. Na opakované výzvy... více >

Plusy:
žádné

Mínusy:
lotři, kteří si z ničeho nic nedělají

Smetana, 18.03.2019

Momentálně se PEPA přejmenoval na Klido. POZOR na další podvody.

Mínusy:
Momentálně se portál Pepa přejmenoval na KLIDO.cz a jede se dál!!!!!!!!

Smetana, 18.03.2019

Podvodníci, dluží nám tisíce korun. Nemožno uplatnit poukaz na pobyt, stále však mají tu drzost a rozesílají nabídky. PODVOD PODVOD PODVOD!!! Nekupovat nic! Nekomunikují nijak!!! ŠMEJDI

Mínusy:
PODVODNÍCI, PODVODNÍCI !!!

     Slevový portál aktuálně nenabízí žádné nabídky

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší nabídky posíláme
2× týdně na váš e-mail
✓ TOP nabídky, na kterých si dáváme záležet
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.