pub

Pepa.cz, slevomat

celkem 3 recenzí

Pepa.cz patří mezi největší slevové portály. Nejlepší slevy má pepa.cz na levné wellness pobyty. Slevy najdete také na masáže, kadeřnictví a další relaxační procedúry. A pokud jste milovník jídla, můžete se také těšit a to na slevy na žebírka, tataráčky a degustační meníčka.

  • Rok založenia:
  • Věrnostní program:
  • Dárkový voucher:
  • Reklamační podmínky:

Poslední hodnocení

Jana Balcarová, 18.07.2017

Jako inzerent mám velmi špatné zkušenosti. Pokud uvažujete nad inzerováním svých pruduktů na slevových portálech, volte Slevomat, rozhodně ne Pepa.cz.

Plusy pro Slevomat: Udělají prezentaci zdarma a velmi pěknou. Svoji nabídku si můžete administrovat sami, mají velmi dokonalý a intuitivní portál pro partnery. Strhnou si pouze dohodnutou provizi. Mají rozsáhlou reklamu na internetu a sociálních sítích. Vouchery proplácejí 3x měsíčně, tzn. ihned. Slevomat své partnery opečovává a jednání je velice seriózní. Mínusy pro Pepa.cz: Mají vysokou provizi. Nechají si platby za první dva prodané vouchery, jakože jeden dají do soutěže, což nedali, a druhý jakože reklamační. Strhnou si administrační poplatek 600 Kč za vyvoření prezentace, která je úplně tuctová. Nedělají reklamu, ačkoliv je uvedená ve smlouvě a platíte za ni provizi. Proplácejí až po dvou měsících. Se vším se musíte obracet naobchodního zástupce, který je těžko dostupný.
Marta, 13.07.2017

Objednávala jsem si před týdnem pobyt v hotelu Pyramída ve F.Lázních,chci to zaplatit převodem z účtu ,ale dodneška mi nejsou schopní na mail zaslat č.účtu a VS.,na mail neodpovídají,telefón nezvedají...S pozdravem Marta

Pavel, 08.07.2016

Na Pepa.cz jsem koupil pobyt pro dva v hotelu Gaudio Bratislava. Naprostá spokojenost. Vše v pořádku. Ideální poměr kvalita:cena. Pavel Košňar

Všechny hodnocení a recenze >>

Mohlo by se Vám líbit

Vybrané nabídky posíláme
e-mailem pro vaši pohodu
Je to zdarma a dvakrát týdně dostanete TOP nabídky
Dostávat slevy z měst:
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.