logo Pepa.cz, slevomat

Pepa.cz, slevomat

Pepa.cz, který se přejmenoval na Klido.cz, patří mezi největší slevové portály. Nejlepší slevy má pepa.cz na levné wellness pobyty. Slevy najdete také na masáže, kadeřnictví a další relaxační procedury. A pokud jste milovník jídla, můžete se také těšit a to na slevy na žebírka, tataráčky a degustační meníčka.

Pepa.cz se sice nedávno přejmenoval na Klido.cz, ale jeho parádní nabídka stále zůstává. Ta vás nově může překvapit luxusními pobyty v lázních, zážitky v tuzemsku i zahraničí a exkluzivními kosmetickými procedurami.

  • +420220555150
  • podpora@klido.cz
  • Rok založení: 2010
  • Věrnostní program: Z každé objednávky získáte kredity na další nákup. Ty mají platnost 30 dní a můžete je v plné výši použít na všechny objednávky. Počet kreditů, které získáte, vždy zjistíte v konkrétní nabídce.
  • Dárkový voucher: Klido.cz nabízí dárkové vouchery i dárkové poukazy, se kterými si může obdarovaný vybrat jakoukoliv slevu z portálu.
  • Reklamační podmínky: Podmínky reklamace voucherů má Klido.cz srozumitelně formulované. Za různých podmínek navíc garantuje vrácení financí či výměnu voucheru.

Poslední hodnocení

Lukáš , 17.01.2019

Koupili jsme voucher na začátku listopadu. Když jsem chtěl rezervovat v lednu hotel, s dostatečným časovým předstihem, bylo mi od paní recepční sděleno, že s pepou.cz již rozvázali smlouvu. Nyní se marně pokouším dovolat na zákaznický servis, kde mají stále nedostupnou linku. Nedopuručuji!!!... více >

Nikola , 13.12.2018

Nakupovali jsme zde pravidelně. Ale v prosinci 2018 nastala změna. Hotel nám na voucher řekl, že je neakceptuje kvůli dvouměsíčnímu neplacení ze stany portálu. Takže nás neubytuje. Ale snaží se to nějak ještě vyřešit. Pepa nereaguje na telefon a ani na e-mail. Tak jsme zvědaví, zda uvidíme někdy... více >

Mínusy:
NEKOMUNIKUJE HOTEL NEAKCEPTUJE JEJICH VOUCHER

Aleš Hruban, 11.12.2018

Nakoupil jsem poměrně drahý pobyt, ten se neuskutečnil, portál PEPA.CZ nekomunikuje, peníze nevrací a dle informací dluží. Dejte si na něj pozor.

Mínusy:
Nekomunikují, nelze se dovolat, na email neodpovídají. Peníze nevrací a pobyt nelze uskutečnit protože dluží peníze.

     Slevový portál aktuálně nenabízí žádné nabídky

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší nabídky posíláme
2× týdně na váš e-mail
✓ TOP nabídky, na kterých si dáváme záležet
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.