logo Slever.cz, slevomat

Slever.cz, slevomat

Slever.cz je jeden z nejvetších a předních slevomatů na trhu České republiky. Slevový portál Slever.cz nabízí své slevy v několika největších městech republiky jako je Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň a další lokality. V těchto a dalších oblastech si můžete vybrat z pestré nabídky slev v několika kategoriích.

Nakupovat tak můžete wellness pobyty, romantické pobyty, lyžařské pobyty, pestrý výběr zboží, ale i různé adrenalinové zážitky, či jiné nevšední zážitky. 

  • +420245007069
  • slever@slever.cz
  • Rok založení: 2010
  • Věrnostní program: Slever v rámci věrnostního programu realizuje různé soutěže o vouchery na pobyty i o věcné dary.
  • Dárkový voucher: Pokud vám nevyhovuje stávající forma poukazu, lze si ji upravit do dárkového vizuálu.
  • Reklamační podmínky: Jsou uvedeny v obchodních podmínkách na stránkách portálu.

Poslední hodnocení

MONIKA, 22.05.2019

OTRAS!! ZOBRALI PENIAZE POTOM MI NAPISALI ZE RESTAURACIA SA ZRUSILA PENIAZE MI SLUBILI DO 30DNI DO DNES ICH NEMAM PODAM NA NICH STAZNOSTI NA URAD I KED IDE O MALU SUMU NEBUDU ZAVADZAT!

Jana Pilná, 13.06.2018

Velký výběr mne ubezpečil v tom, že jsem si vybrala portál slever velice dobře. Kupujeme zejména pobyty a fotoprodukty a víme, že nikdy nešlápneme vedle. U slevomatu jsem taky nakupovala, ale kupodivu jsem nebyla tak spokojena jako u výše zmiňovaného portálu.

Lenka Kreplová, 29.09.2017

Objednávala jsem povlaky na polštáře. Sice nedorazili v době, jak uváděli, ale příliš jsem na ně nespěchala, takže jsem si je mohla dát na sedačku jen o týden později. Motivy krásné, po vyprání barva držela.

Nejlepší nabídky posíláme
2× týdně na váš e-mail
✓ TOP nabídky, na kterých si dáváme záležet
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.