logo Slever.cz, slevomat

Slever.cz, slevomat

Slever.cz je jeden z nejvetších a předních slevomatů na trhu České republiky. Slevový portál Slever.cz nabízí své slevy v několika největších městech republiky jako je Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň a další lokality. V těchto a dalších oblastech si můžete vybrat z pestré nabídky slev v několika kategoriích.

Nakupovat tak můžete wellness pobyty, romantické pobyty, lyžařské pobyty, pestrý výběr zboží, ale i různé adrenalinové zážitky, či jiné nevšední zážitky. 

  • +420245007069
  • slever@slever.cz
  • Rok založení: 2010
  • Věrnostní program: Slever v rámci věrnostního programu realizuje různé soutěže o vouchery na pobyty i o věcné dary.
  • Dárkový voucher: Pokud vám nevyhovuje stávající forma poukazu, lze si ji upravit do dárkového vizuálu.
  • Reklamační podmínky: Jsou uvedeny v obchodních podmínkách na stránkách portálu.

Poslední hodnocení

Jana Pilná, 13.06.2018

Velký výběr mne ubezpečil v tom, že jsem si vybrala portál slever velice dobře. Kupujeme zejména pobyty a fotoprodukty a víme, že nikdy nešlápneme vedle. U slevomatu jsem taky nakupovala, ale kupodivu jsem nebyla tak spokojena jako u výše zmiňovaného portálu.

Lenka Kreplová, 29.09.2017

Objednávala jsem povlaky na polštáře. Sice nedorazili v době, jak uváděli, ale příliš jsem na ně nespěchala, takže jsem si je mohla dát na sedačku jen o týden později. Motivy krásné, po vyprání barva držela.

Eva Lohová, 06.06.2017

Bohužel, s%ever má velice špatný přístup k zákazníkům. Zbytečné průtahy se stornováním poukazů a vracení hotovosti !!! Stornovala jsem poukaz ne z vlastní viny, partner již nemohl zabespečit využití balíčku, s%ever vrací hotovost do 30 prac.dní

Nejlepší nabídky posíláme
2× týdně na váš e-mail
✓ TOP nabídky, na kterých si dáváme záležet
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.