Slever.cz, slevomat - Recenze a zkušenosti

Celkem: 7 recenzí
Recenze a diskuze vyjadřují svobodné názory návštěvníků webu, nikoliv provozovatele webu slevajakbrno.cz
Marie
09.08.2016 00:00
 
vaše nabídka je zajímavá.vybrali jsme si moře věcí
Jana
24.09.2016 00:00
 
děkujueme za super dovolenou moc jsme si užili klidu přírody a masáží doporučuji podhorní mlýn kdo má rád klid a přírodu a to ticho léči na duši paní majitelka se o své hosty vzorně stará aby žádný host neměl hlad
Soňa
04.01.2017 00:00
 
Kupovali jsme dětem svítící želvičku a moc se jim líbí. Moc si ji k Vánocům přáli. Díky za rychlé jednání a dopravu.
Klára P.
16.05.2017 00:00
 
Koupila jsem u vás masáž, na kterou když jsem přišla, zjistila jsem, že mě bude masírovat kosmetička. I když bylo ve variantě slevy uvedeno, že je možné si vybrat z maséra, či z masérky, pak z nich vylezlo, že je to akce kolegy, ale že prý když si někdo výslovně přeje masérku, tak to vezme za něj. Nicméně to by až tak nevadilo, kdyby měla slečna nějaké zkušenosti. Místo toho masírovala jako kdejaký amatér (i já absolvovala mini kurz masáží a zvládla bych to lépe) opírala se neustále o stůl a jednou, či dvakrát si při masáži i na něj sedla. A né proto, že by se do toho chtěla nějak víc opřít. Připadla mi lehce znuděná. Výsledkem nebylo bohužel to co jsem očekávala, žádné uvolnění zad a dokonce mě den na to začal bolet sval pod lopatkou. Bohužel nemůžu doporučit.
Mínusy:
špatné vykomunikování, neprofesionalita
Eva Lohová
06.06.2017 00:00
 
Bohužel, s%ever má velice špatný přístup k zákazníkům. Zbytečné průtahy se stornováním poukazů a vracení hotovosti !!! Stornovala jsem poukaz ne z vlastní viny, partner již nemohl zabespečit využití balíčku, s%ever vrací hotovost do 30 prac.dní
Lenka Kreplová
29.09.2017 00:00
 
Objednávala jsem povlaky na polštáře. Sice nedorazili v době, jak uváděli, ale příliš jsem na ně nespěchala, takže jsem si je mohla dát na sedačku jen o týden později. Motivy krásné, po vyprání barva držela.
Jana Pilná
13.06.2018 10:33
 
Velký výběr mne ubezpečil v tom, že jsem si vybrala portál slever velice dobře. Kupujeme zejména pobyty a fotoprodukty a víme, že nikdy nešlápneme vedle. U slevomatu jsem taky nakupovala, ale kupodivu jsem nebyla tak spokojena jako u výše zmiňovaného portálu.

Nová zkušenost

Vaše jméno
E-mail E-mail nebude na stránkách zobrazen
Hodnocení
Vaše zkušenosti
Plusy
Mínusy
Loňský rok
povinné údaje
Vulgární komentáře a komentáře urážející cizí osoby budou odstraněny.
V případě podezření z falšování komentářů, budou závadné příspěvky odstraněny.
Nejlepší nabídky posíláme
2× týdně na váš e-mail
✓ TOP nabídky, na kterých si dáváme záležet
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.