Slevové portály a slevomaty

Přinášíme vám důležité informace o slevových portálech, abyste našli vše potřebné na jednom místě. Díky hodnocení portálů se můžete sami rozhodnout, který z nich zvolíte pro svůj nákup. V detailu slevového portálu najdete kontaktní údaje prodejce, ale i cenné zkušenosti zákazníků. Seznam slevových portálů průběžně aktualizujeme a doplňujeme o nejnovější informace.

Adrop-logo

Adrop

277 slev

Adrop.cz je speciálním slevovým portálem, který nabízí adrenalinové zážitky, nevšední kurzy, sportovní vyžití, ale i pobyty. Portál je rozdělen podle místa konání zážitku.

11 hodnocení
Detail prodejce

Hyperslevy jsou jedním z předních hráčů ve slevovém byznysu. Nabízí desítky prověřených slevových nabídek Praze, Brně, Českých Budějovicích a dalších velkých městech.

34 hodnocení
Detail prodejce

Pepa.cz, který se přejmenoval na Klido.cz, patří mezi největší slevové portály v ČR. Nejlepší slevy má pepa.cz na levné wellness pobyty. Slevy najdete také na masáže, kadeřnictví a další relaxační procedury.

113 hodnocení
Detail prodejce

Na portále PoštovnéZDARMA.cz najdete spoustu tipů na dárky pro sebe i své blízké. Navíc veškeré zboží, které zde objednáte vám zašlou zcela zdarma. Za poštovné tedy nikdy neplatíte.

176 hodnocení
Detail prodejce
RADIOmat-logo

RADIOmat

34 slev

Radiomat.cz je původně brněnským slevovým portálem, který se postupně rozrostl na celou Moravu. Nabízí zajímavé slevy v několika kategoriích. Portál se specializuje na prodej vstupenek na různé akce.

4 hodnocení
Detail prodejce
SlevaDne-logo

SlevaDne

44 slev

SlevaDne.cz patří mezi přední slevové portály v České republice. Nabízí pestré slevy až do výše 90% do restaurací, na masáže, pobyty, wellness, krásu, zábavu, módu, obchody a další.

1 hodnocení
Detail prodejce

Slever.cz je jeden z nejvetších a předních slevomatů na trhu České republiky. Slevový portál Slever.cz nabízí své slevy v několika největších městech republiky jako je Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň a další lokality.

30 hodnocení
Detail prodejce

Slevoking.cz je slevový portál, který se orientuje výhradně na cestování a pobyty a nabízí svým zákazníkům zájezdy po České republice a do zahraničí za bezkonkurenční ceny.

37 hodnocení
Detail prodejce
Slevotéka-logo

Slevotéka

14 slev

Slevotéka.cz je dlouholetým a tradičním dodavatelem kvalitních a oblíbených zájezdů v České republice, ale hlavně i v zahraničí.

7 hodnocení
Detail prodejce
Travelking-logo

Travelking

355 slev

Specialista na výhodné cestování. Inspirace na výhodné pobyty a zážitky spojené s cestováním (dříve pod značkou Slevoking)

1 hodnocení
Detail prodejce

Slevový portál Výloha.cz se zaměřuje na prodej šperků, módních doplňků, věcí do domácnosti a hraček pro děti. Pro zákazníky nabízí zákaznickou podporu po emailu i po telefonu.

1 hodnocení
Detail prodejce

Zbožomat.cz je slevový portál s množstvím ohromných slev na zboží. Na portále najdete spoustu dárků a zboží se slevami snad ve všech kategoriích. Pokud nevíte co za dárek koupit svému blízkému, pak se určitě podívejte do přehledu slev.

26 hodnocení
Detail prodejce
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.