logo Slevomat

Slevomat

Abosolutně největší slevový portál Slevomat.cz nabízí slevy téměř na cokoliv na co si jen vzpomenete. Slevomat funguje už od začátku slevových portálů v Česku.

Na slevovém portále najdete slevy na jídlo, degustační menu, wellness zájezdy, dovolené, slevy na krásu, sport, značkové oblečení a další.

Každý zná určitě kolo štěstí od Slevomatu, kde si můžete každý den vytočit kredity a udělat si výhodnější nákup. Kromě kola štěstí je zde garance spokojenosti, kde garantují kvalitu slevové nabídky.

Poslední hodnocení

Denisa, 10.11.2022

Se společností Slevomat mám jenom dobré zkušenosti. A především velké díky patří paní Terezce Brodské za její ochotu a přístup při řešení našeho problému :)

Dagmar Jírová, 02.11.2022

Dobrý den, Chtěla bych poděkovat paní Lauře Schenkové za její velkou ochotu,vstřícnost a rychlé vyřízení mého prroblému.Taky děkuji Týmu Slevomatu hlavně za jejich spolehlivost,ochotu pomoci a jejich rychlé řešení,které prokázali během naší dlouholeté spolupráce.Vřele jejich služby... více >

Radek, 16.10.2022

Slevomat nabízí výběr termínu, ale pak se dozvíte, že to není možné zrušit ani 2 měsíce předem. Toto není seriózní přístup!

     Slevový portál aktuálně nenabízí žádné nabídky

Nejlepší nabídky posíláme
2× týdně na váš e-mail
✓ TOP nabídky, na kterých si dáváme záležet
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.