Recenze a zkušenosti - Travelist

Hodnocení portálu:
(celkem 5 recenzí)
Recenze a diskuze vyjadřují svobodné názory návštěvníků webu, nikoliv provozovatele webu slevajakbrno.cz
Richard Boukal
08.03.2017 16:44
 
Rezervace a platba se provedla 2x na jeden pokoj. Nezvedají telefony, nereagují. Jsem zvědavý, jak tohle celé skončí. Jsem neskutečně zklamaný. Větší loosery jsem neviděl.
Dery007
07.06.2017 05:56
 
Objednal jsem si u Travelist zájezd do Chorvatska. Vše jsem stihnul v jejich odpočítávaném čase a druhý den jim tam přistála platba 30% ceny zájezdu. Za týden volali, že moje rezervace na pokoj Comfort již není možná, že mají jen Standard.3 neděle mne tahali za nos a nakonec mi bez udání důvodů zrušili i ten Standard a peníze mi připsali na nějakej jejich kredit s tím, že je záloha nevratná.Takže jsem si musel objednat alespoň víkend u nás v ČR.Na stránkách mají nějakou společnost Ltd.z Londýna, e-maily mají .pl - tedy Polsko. Rozhodně se jim vyhněte a kupujte zájezdy u renomovaných prodejců. Nakonec jsem koupil Last minute a byl ještě o 3 000.- levnější. Pán na Travelistu se sice snažil, ale to za 18 000.- fakt nestačí.
Tom
29.06.2017 15:09
 
PODVOD hned od pohledu v kontaktech se o firmě nic nedozvíte, ale v podmínkách najdete že je to LTD. společnost registrovana v Londýně. Dávejte si na podobné nabídky POZOR! je to šméčko! Poznáteje snadno když chcete něco obědnat hned běží odpočítávání!!! Tohle solidní obchody NIKDY nedělají je to jen psychologická hra aby si to člověk nestihl promyslet!!!!
Martin
12.07.2017 21:11
 
Pánové, stačilo trochu zapátrat na webu a našel jsem, že za nimi je velká britská společnost Secret Escapes, která je podle všech dostupných informací spolehlivá. Potvrdili mi to i na jejich zákaznickém servisu a rezervoval jsem u nich bez problémů víkend v Berlíně.
Stanislav
13.07.2017 20:54
 
Martine - jo, mozna to je velka spolecnost, ale deklarovane slevy nejsou jak se zdaji - "udajna" sleva z 6508 na 2890 neni realna - nejen, ze standardne se da sehnat za 3161 vcetne polopenze, ale minimum na 7 dni - za tu cenu dostanu 2x zajezd s all inclusive letecky na tu stejnou dobu do zahranici

Nová zkušenost

Vaše jméno
E-mail E-mail nebude na stránkách zobrazen
Hodnocení
Vaše zkušenosti
Plusy
Mínusy
Loňský rok
povinné údaje
Vulgární komentáře a komentáře urážející cizí osoby budou odstraněny.
V případě podezření z falšování komentářů, budou závadné příspěvky odstraněny.
Vybrané nabídky posíláme
e-mailem pro vaši pohodu
Je to zdarma a dvakrát týdně dostanete TOP nabídky
Dostávat slevy z měst:
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.