Termální lázně Bük Maďarsko

Město Bük se nachází na západě Maďarska a jeho součástí je právě proslulý lázeňský komplex Bükfürdö postavený na horkých pramenech. Tyto termály obsahují více než 15 000 mg/l léčebných minerálních látek a jsou tak častým cílem návštěvníků vyhledávajících léčebné účinky termálních lázní. Uvnitř centra najdete více než 30 bazénů, léčivé lázně, zážitkové lázně a nejrůznější wellness aktivity a sauny, tak jako všechny vyhlášené maďarské lázně.

Na této stránce Vám přinášíme balíčky nabízené jednotlivými slevovými portáli, velice dobré reference má např. portál Slevoking, který se na tuto lokalitu zaměřuje.

Pečlivě vybírejte ubytování, nejznámějšími hotely v okolí jsou Danubius, Répce, Piroška, Greenfield and Spa, Bajor nebo Viktoria. Např. nezapomeňte vybrat správný typ stravování, pokud budete chtít přes den jezdit na výlety, nepotřebujete obědy. Okolí termálních lázní Bük je velice pěkné na procházky nebo projížďky na kolech.

Zájezdy do Büku se prodávají jak se zajištěnou dopravou tak bez dopravy. Maďarsko je poměrně blízko, takže se cestuje většinou autobusem nebo autem.

Nejlepší nabídky posíláme
2× týdně na váš e-mail
✓ TOP nabídky, na kterých si dáváme záležet
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.