Cool-Ceny - Recenze a zkušenosti

Celkem: 8 recenzí
Recenze a diskuze vyjadřují svobodné názory návštěvníků webu, nikoliv provozovatele webu slevajakbrno.cz
Alenka
14.10.2016 00:00
 
Skvely obchodik. Môžem len odporučiť. Rýchle dodanie, jednanie.. hračka mi nehrala a nie že mi ju vymenili, oni POSLALI DRUHÚ, bez pripomienok.
Michal Marek
31.03.2017 00:00
 
Rád bych ještě jednou poděkoval za rychlé vyřízení a dodání objednávky s bonusem, který se jen tak nevidí. Jste mou v dnešní době velmi milou zkušeností. Ať se daří.
Vena
21.12.2017 10:17
 
Přišlo rozbalené zboží, které neodpovídalo popisu a na vlastní náklady musíte vracet. Nefungovalo to. Tento obchod nikdy více.
Mínusy:
Fake zboží.
Eliska
28.08.2019 18:14
 
Valecek na malovani nebyl ani druhovyroba mozna tak petivyroba.Zbozi jiz prislo vadne,valecky poskozene, tel. Neberou, ROZHODNE NEDOPORUCUJI,takove podvodniky by meli okamzite zrusit
Martin Lapka
17.10.2019 11:10
 
Zboží přišlo neuplné telefony neberou, meili ignorujou. Ať jdou do pr...e,
Jiří Tesař
29.11.2020 10:18
 
Oči pro pláč
Plusy:
Rychlé dodání balíčku, nová zkušenost proč důkladněji číst recenze
Mínusy:
Zboží bylo nekompletní, zcela nefunkční, pouze jsem jako řada dalších naletěl neseriozní firmě
Šafářová Lenka
06.01.2021 14:01
 
Objednala jsem si bezdrátová sluchátka. Samozřejmě, za tu cenu nečekám zázraky, ale očekávám, že sluchátka budou aspoň fungovat:) No to se bohužel nestalo. Levé sluchátko se po10 minutách samo vypne a odpojí od telefonu. Pravé vydrží tak dalších 10minut a pak hlásí, že je vybité:) Samo se vypne a musí se znovu nabít aby vůbec hrálo těch dalších 10minut:) Komunikace naprosto nulová,(abych jim teda nekřivdila, tak mi poslali ((předpokládám automatický))email s dotazníkem na mojí spokojenost:)to mě pobavilo) už dlouhou dobu neodpovídají na emaily, pro jistotu neberou ani telefon a samozřejmě neodepisují na sms zprávy. Chápu, že se se zbožím může občas něco stát, ale ignorovat zákazníky je fakt drzost. Doufám, že jim to za ty peníze stojí. Jak už asi chápete, obchod fakt nedoporučuju.
Helena
05.01.2022 13:17
 
špatné, nakupujte kdekoli jinde
Mínusy:
Poslali mi použité zboží, které vydávali za nové. Když jsem jim jej nafotila, tak mi nabídli směšnou slevu a žádnou omluvu. Nevrátili mi poštovné, které je blízké 30 % ceny výrobku. Když jsem jim napsala, že mají poslední šanci mi částku proplatit, jinak že jejich postup zveřejním, odepsali mi že se dopouštím trestného činu vydírání, což také nepovažuji za pravdu. Majitelem je pan Javořík.

Nová zkušenost

Vaše jméno
E-mail E-mail nebude na stránkách zobrazen
Hodnocení
Vaše zkušenosti
Plusy
Mínusy
Loňský rok
povinné údaje
Vulgární komentáře a komentáře urážející cizí osoby budou odstraněny.
V případě podezření z falšování komentářů, budou závadné příspěvky odstraněny.
Nejlepší nabídky posíláme
2× týdně na váš e-mail
✓ TOP nabídky, na kterých si dáváme záležet
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.