Dovolená Chorvatsko levně

Dovolená a ubytování v Chorvatsku může být někdy otázka i pouhých "pár stovek", zvlášť pokud hledáte dovolenou na slevomatech. Podívejte se na všechny levné zájezdy do Chorvatska. Vybírat si můžete z různých druhů ubytování např. v kempu, v penzionu nebo v hotelu. Zájezd do Chorvatska na 8 dní s ubytováním v apartmánu hned u pláže s plnou penzí můžete chytnout i za cenu 3750 Kč!

Na slevových portálech a slevomatech najdete všechny akční pobyty a zájezdy do Chorvatska, které jsou na slevových portálech. Před zakoupení zájezdu si pozorně pročtěte podmínky uplatnění slevu a jaké služby voucher zajišťuje. Některé zájezdy jsou s leteckou nebo autobusovou dopravou a u některých levných zájezdů je potřeba zařídit si dopravu vlastní.

Pěkné počasí v Chorvatsku není tak jisté jako v tropech, často to bývá jako na houpačce - prší, sluníčko, zamračeno, sluníčko, proto se vždy před výběrem termínu zájezdu do Chorvatska zjistěte vše o počasí, aby Vám škaredé počasí nebo zima nezkazili celou dovolenou.

Nejlepší nabídky posíláme
2× týdně na váš e-mail
✓ TOP nabídky, na kterých si dáváme záležet
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.