logo Slevoking

Slevoking

Slevoking.cz je slevový portál, který se orientuje výhradně na cestování a pobyty a nabízí svým zákazníkům zájezdy po České republice a do zahraničí za bezkonkurenční ceny. Díky bohatým zkušenostem s cestováním, ubytováním a hlavně s hotely vybírají jen ty nejkvalitnější ubytovací komplexy a lokality. Hotely navštěvují i sami a u daných zájezdů, které si nejvíce užily a vyzkoušeli tak jejich kvalitu vyvěšují svou známku kvality "Osobně ověřeno".

Zájezdy nejčastěji pořádají mimo Česko do Maďarska, Slovenska, Rakouska, či Itálie. Na přehledných webových stránkách si můžete vybírat vždy, když se chcete vydat do lázní, na romantický pobyt ve dvou, dovolenou v přírodě, k moři nebo na hory. Nechybí zde ani luxusní wellness dovolené plné odpočinku, pobyty jako stvořené pro rodiny s dětmi a zájezdy, díky kterým poznáte kus světa.

  • +420538880980
  • info@slevoking.cz
  • Rok založení: 2014
  • Věrnostní program: Ve Slevokingu platí kreditový systém, kdy za 1 kredit dostanete 1 Kč na další útratu. Z každého nákupu totiž dostanete 1% z ceny kupónů ve formě kreditů. Kredity mají platnost 1 rok. Kredity můžete získat i k různým speciálním příležitostem, jako jsou například narozeniny.
  • Dárkový voucher: Dárkový voucher je k dsipozici v několika variantách.
  • Reklamační podmínky: Najdete v obchodních podmínkách na stránkách slevového portálu.

Poslední hodnocení

Martin, 06.10.2017

Služby Slevokingu jsme využili již poněkolikáté a nikdy jsme neměli důvod ke stížnostem. Informace byly podrobné a dostačující, to, co bylo nabízeno, jsme také obdrželi.

Tomáš, 06.10.2017

Vše OK

Milan Nový, 06.10.2017

Dnes jsem se vrátil z pobytu v Nezábudce, vše perfektní. Popis služeb odpovídal realiatě, hotel moc pěkný. Rád využiji služeb v budoucnu.

Vybrané nabídky posíláme
e-mailem pro vaši pohodu
Je to zdarma a dvakrát týdně dostanete TOP nabídky
Dostávat slevy z měst:
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.