pub

Slevoking

celkem 3 recenzí

Slevoking.cz je slevový portál, který se orientuje výhradně na cestování a pobyty a nabízí svým zákazníkům zájezdy po České republice a do zahraničí za bezkonkurenční ceny. Díky bohatým zkušenostem s cestováním, ubytováním a hlavně s hotely vybírají jen ty nejkvalitnější ubytovací komplexy a lokality. Hotely navštěvují i sami a u daných zájezdů, které si nejvíce užily a vyzkoušeli tak jejich kvalitu vyvěšují svou známku kvality "Osobně ověřeno".

Zájezdy nejčastěji pořádají mimo Česko do Maďarska, Slovenska, Rakouska, či Itálie. Na přehledných webových stránkách si můžete vybírat vždy, když se chcete vydat do lázní, na romantický pobyt ve dvou, dovolenou v přírodě, k moři nebo na hory. Nechybí zde ani luxusní wellness dovolené plné odpočinku, pobyty jako stvořené pro rodiny s dětmi a zájezdy, díky kterým poznáte kus světa.

  • Rok založenia:
  • Věrnostní program:
  • Dárkový voucher:
  • Reklamační podmínky:

Poslední hodnocení

Marie Rothová, 16.06.2017

Portál Slevoking, udává na web., jen recenze a zkušenosti, které se mu hodí pro lepší prodejnost. Loni jsme se známími byli nezávazně na sobě v hotelu Fontána-Brno, kde jsem byli nepříjemně překvapení nejen chováním personálu, nejen k nám, ale i k ostatním hostům a službami. Vše jsme slevokingu napsali a vypsali, negativní recenzi a hodnocení dodnes u nabídky Fontána hotel Brno neuveřejnil. Prostě NEGATIVNÍ HODNOCENÍ SLEVOKING NEUVEŘEJŇUJE, na jiných portálech s tím neměli problém. SLEVOKING POSTRÁDÁ OBJEKTIVITU JEN ABY PRODAL.

Pavla, 17.05.2017

Koupila jsem minulý rok voucher do Sarvaru který je platný do konce května,ale buhuzel jsem od září na nemocenské a čekají mě další vyšetření a taky jsem po operaci ginekologie,tudíž jsem chtěla buď vrátit peníze nebo prodloužit voucher.Pani mi že slevoking psala že to vyřeší a nevyzesila.Bylo mi uděleno že mám do penzionu napsat,tak jsem tak učinila a ani do ted nepřišla odpověď.Tak jsem opět psala s paní že slevoking a opět nevyřešila,hlavně že prachy z lidí berou.Proto nedoporučuji u slevoking nakupovat.Kozelkova

Tým Slevoking, 25.01.2017

Dobrý den, paní Krčová, děkujeme za zpětnou vazbu. Výměny kupónů řešíme na základě písemné žádosti zákazníků. Při telefonátech zákazníky vždy informujeme, že kroky k výměně kupónu můžeme učinit až na základě této žádosti. Prověřovali jsme naši e-mailovou schránku a Váš e-mail jsme obdrželi včera, tj. 21. 2. 2017. Tuto žádost co nejdříve zpracujeme a ozveme se Vám zpět na Vaši e-mailovou adresu. Děkujeme za spolupráci. Pěkný den přeje, Tým Slevoking

Všechny hodnocení a recenze >>

Mohlo by se Vám líbit

Vybrané nabídky posíláme
e-mailem pro vaši pohodu
Je to zdarma a dvakrát týdně dostanete TOP nabídky
Dostávat slevy z měst:
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.