logo Slevoking

Slevoking

Slevoking.cz je slevový portál, který se orientuje výhradně na cestování a pobyty a nabízí svým zákazníkům zájezdy po České republice a do zahraničí za bezkonkurenční ceny. Díky bohatým zkušenostem s cestováním, ubytováním a hlavně s hotely vybírají jen ty nejkvalitnější ubytovací komplexy a lokality. Hotely navštěvují i sami a u daných zájezdů, které si nejvíce užily a vyzkoušeli tak jejich kvalitu vyvěšují svou známku kvality "Osobně ověřeno".

Zájezdy nejčastěji pořádají mimo Česko do Maďarska, Slovenska, Rakouska, či Itálie. Na přehledných webových stránkách si můžete vybírat vždy, když se chcete vydat do lázní, na romantický pobyt ve dvou, dovolenou v přírodě, k moři nebo na hory. Nechybí zde ani luxusní wellness dovolené plné odpočinku, pobyty jako stvořené pro rodiny s dětmi a zájezdy, díky kterým poznáte kus světa.

  • +420538880980
  • info@slevoking.cz
  • Rok založení: 2014
  • Věrnostní program: Ve Slevokingu platí kreditový systém, kdy za 1 kredit dostanete 1 Kč na další útratu. Z každého nákupu totiž dostanete 1% z ceny kupónů ve formě kreditů. Kredity mají platnost 1 rok. Kredity můžete získat i k různým speciálním příležitostem, jako jsou například narozeniny.
  • Dárkový voucher: Dárkový voucher je k dsipozici v několika variantách.
  • Reklamační podmínky: Najdete v obchodních podmínkách na stránkách slevového portálu.

Poslední hodnocení

Veronika, 17.08.2018

Klamné informace ,celkové ceny rekreace,po zaplaceni uvedené ceny v Slevokingu,jsme v hotelu museli zaplatit sezonni příplatek..což je absurdni!dojeddojednana cena,měla by být pevná!!!a ne že v hotelu chtěji po nás za den za každou osobu 100 za den!

Pavla, 21.03.2018

Naše zkušenost se Slevokingem je jen nejlepší.Byli jsme v lázních Hegyko, vše super a moc děkuji pracovnici Slevokingu za ochotu a pomoc při jazykové komunikaci s personálem hotelu.MOC DOPORUČUJI!

Plusy:
Ochota zaměstnanců při jakém koliv problému , ať už s rezervací v hotelu nebo domluvou v cizím jazyce.

Mínusy:
žádné vše OK

Vilém, 22.01.2018

Slevoking bohužel dává možnosti provozovatelům k reklamě lživých možností relaxu a dovolených. Nejhorší na tom je, že si je neprověří a větší důvěru dle mého názoru, pak dává provozovatelům hotelů, jelikož pak nemusí neřešit reklamace a vrácení peněz a dost možná má posléze i nějakou... více >

Plusy:
Plusy na portálu jsou ty, že se zde může reklamovat se svými nabídky lecjaký podvodník nabízející i nesplnitelné podmínky, za které zákazník... více >

Mínusy:
Po mé skušenosti řešení reklamace ze Slevokingem za neuskutečnitelné deklerované služby sem se zatím spravedlivosti nedovolal a po několikeré... více >

Vybrané nabídky posíláme
e-mailem pro vaši pohodu
Je to zdarma a dvakrát týdně dostanete TOP nabídky
Dostávat slevy z měst:
Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.